Огляд сучасної вантажної техніки: тенденції розвитку та ключові моделі

Огляд сучасної вантажної техніки: тенденції розвитку та ключові моделі

Компанія «Автек» є провідною в галузі транспортною компанією, яка пропонує на вибір вантажну техніку. В лізинг та кредит можна також обрати для купівлі зерновози. Більшість вантажівок, призначених для сільськогосподарських підприємств, мають доступну ціну та адаптовані до українських доріг.

Сучасна вантажна техніка та її особливість

На сайті компанії «Автек» пропонується різноманітна вантажна техніка:

  • причепи;

  • напівпричепи,

  • зерновози,

  • контейнери для збору сміття;

  • трактори та екскаватори.

Зерновози-самоскиди на шасі можна обрати вантажністю від 8.5 до 11.5 тонн. Вони підходять для транспортування зернових культур з поля чи інших сипучих речовин. Окрім самоскидів, тут можна придбати всі типи важких сільськогосподарських зерновозів. 

Огляд основних моделей самоскидів на шасі

Зерновози-самоскиди мають відкритий кузов і працюють від гідравліки. На сайті можна придбати вантажні самоскиди таких моделей:

  • Foton Aumark BJ 1108 GVW вантажністю 8.5 та 10 т;

  • Ford Trucks модель 1833 11.5 т;

  • Ford Trucks 3542 D.

Купуючи нову техніку для перевезення зерна та сипучих речовин, потрібно враховувати ключові особливості представлених моделей та їх основні характеристики. Хоча існують різні види вантажівок, виробники дозволяють налаштовувати кожен тип, щоб отримати потрібні характеристики. Тому ціни можуть дещо відрізнятись, адже вони залежать від обраної моделі зерновоза. 

Самоскид-зерновоз на шасі Foton Aumark BJ 1108 GVW може мати вантажність як 8.5, так і 10 т з колісною базою 3 800 міліметрів, відповідає всім екологічним нормам Євро-5. Двигун об'ємом майже 3.8 літра працює на дизельному пальному та має максимальну потужність 112/152 кВт (к. с.). 

На самоскиді встановлена трансмісія механіка та 6-ступенева коробка передач. Самоскид вагою 3.3 тонни може перевозити вантажі до 10 тонн. Виробник встановив дві осі, передня вісь може витримати навантаження – 3.6 т, задня – 6.5 т.

Зерновоз може розвивати максимальну швидкість до 100 кілометрів за годину. Вартість самоскида можна уточнити на сайті компанії 

Модель самоскида BJ 1088 GVW цієї ж марки з колісною базою 3.360 мм може перевозити вантаж вагою до 8 тонн. Об’єм дизельного двигуна Cummins ISF3.8s5154 3.76 л має таку ж саму потужність. Самоскид може розвивати максимальну швидкість до 105 км/год. Об’єм бака становить 120 л. 

Обидві моделі зерновозів від Foton Aumark не мають спального місця. 

Сільськогосподарський зерновоз Ford Trucks3542D може перевозити речовини об’ємом до 30 м3, має колісну базу 3800 мм 6x4. Двигун Ecotorq 12,7 літра з потужністю 308,9 (420) кВт (к. с.) відповідає нормам EURO-5. Кабіна низька, має додатково встановлене спальне місце для водія.